Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 má vyjít jako čistě singleplayerový zážitek

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Martin Zalesak
Martin Zalesak
Level 1 Level 1
dnes 19:21 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Píšete o singlu jako o hotové věci a v článku píšete, že nic nevíte.Proč to děláte? Typický click bait článek.

Daniel Jarocký
Daniel Jarocký
Zing Zing
Hlavní platforma: PlayStation
dnes 20:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Martin Zalesak Dobrý den, děkujeme za reakci. Vycházíme z oficiální tiskové zprávy společnosti Take-Two Interactive, kde ve uvedeno, že „ GTA 6 přinese singleplayerový zážitek“. Následně hned v perexu slovem „možná“ zdůrazňujeme, že situace okolo multiplayerové složky je v tuto chvíli nejistá. Naším cílem rozhodně není tvorba click baitových článků, v takovém v případě by naše nadpisy i texty vypadal jinak.

Reklama
Reklama