Zpět na článek

Diskuze: Odhalilo GTA 6 v předstihu svou cenu? Evropský obchod zmiňuje několik edic

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Lobo
Lobo
Level 52 Level 52
Hlavní platforma: PC
dnes 10:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Podle ohlasu v komentarich (i na dalsich webech) tak mi to skoro prijde jedno jakou cenovku tam daji. Lidi, kteri se na to tesi, daji tech 90EUR v pohode. A lidi, kteri tu hru nechteji, to nekoupi ani za 60EUR.

Ja jsem osobne predpokladal, ze se tady fakt odvazou a daji zakladni edici uz na 100$ a deluxe 120$.

Reklama
Reklama