Zpět na článek

Diskuze: Odhalilo GTA 6 v předstihu svou cenu? Evropský obchod zmiňuje několik edic

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Games Polis CZ
Games Polis CZ
Level 30 Level 30
dnes 18:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tvurci preschozich gta uz v R* nejsou. Viděli jsme z toho pořád kulový. A hlavně, proč by si proboha někdo platil digitální předobjednávku. jako aby se na něj dostalo???

Jenda1
Jenda1
Level 30 Level 30
dnes 15:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

nechápu jak vývojově nejdražší hru na světe můžou dávat takhle levně..já si snad vezmu alespoň 3 sběratelky :D

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 14:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nechcem maľovať čerta na stenu ale pokojne sa može stať,že hra bude extremne zabugovana a potom by som chcel vidieť tých čo obhajujú cenu 100+

Naposledy Rockstar čo vydal edíciu tých 3 svojich hier....aj keď to robilo iné štúdio...bolo to pod ich logom tak to mali minimálne skontrolovať.....tak vyšli vo veľmi zlom stave,že...ak ma pamať neklame.

AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
dnes 14:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

To bych za standartní edici měl dát víc něž polovinu toho co sem dal za Xbox S? To nevim no..

Reklama
Lobo
Lobo
Level 52 Level 52
Hlavní platforma: PC
dnes 10:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Podle ohlasu v komentarich (i na dalsich webech) tak mi to skoro prijde jedno jakou cenovku tam daji. Lidi, kteri se na to tesi, daji tech 90EUR v pohode. A lidi, kteri tu hru nechteji, to nekoupi ani za 60EUR.

Ja jsem osobne predpokladal, ze se tady fakt odvazou a daji zakladni edici uz na 100$ a deluxe 120$.

Games Polis CZ
Games Polis CZ
Level 30 Level 30
dnes 18:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lobo přesně. já jim za to nedám ani 20 dolarů páčto už mi není 15.

Reklama
Reklama