Zpět na článek

Diskuze: Herní průmysl opouští 60fps. Už to není standard, tvrdí vývojář Assassin's Creed

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

mike03
mike03
Level 1 Level 1
17. 10. 2014 13:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Sere me, ze musim zrusit predobjednavku sberatelky na PS4. Kdyz jsem videl to video s 30fps tak se mi chtelo blejt. Za tohle jim 2500 nedam

xHanys
xHanys
Level 1 Level 1
15. 10. 2014 17:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

ještě, že mám PC i konzoli, protože střílečky nebo závodní hry hrát na 30 FPS to je ubohost . .

SamFisher
SamFisher
Level 54 Level 54
Hlavní platforma: PC
14. 10. 2014 10:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

mike03: teď už nikde.... na YT je to zablokované

mike03
mike03
Level 1 Level 1
14. 10. 2014 10:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Chci se zeptat, kde najdu tu 13 minutovou ukazku z AC Unity?

Reklama
Dubisek
Dubisek
Level 1 Level 1
13. 10. 2014 23:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

To je ale paráda, výkon jde nahoru, požadavky her se žene uměle nahoru... Ale samotná grafika jde dolu... to je mi paradox

Bonny
Bonny
Level 12 Level 12
13. 10. 2014 20:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

zbloudiles05: já to otestuji zítra, dneska už nezbyl čas

zbloudilec05
zbloudilec05
Level 1 Level 1
13. 10. 2014 20:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

bonny: shadow of mordor hraju na i5 8gb ram a r9 280x tri x/oc 3gb .... a na ultra 97fps v testu nejvíc-45 nejmin. průměr nějakých 70.... . dal sem si v té hře at mi to samo nastaví optimální, a hodilo mi to nastavení ultra...

Bonny
Bonny
Level 12 Level 12
13. 10. 2014 17:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Arindis: tak uz je v PC, jak dodelam neco okolo domu, tak doinstaluju ovladace apod. Nejakou tu hru a du na to. En tak letmo jsem si vsiml aspon 6ti nastaveni DSR v ovladacich (od myslim ze 1. 25x po 4x zvyseni rozliseni a zmenseni do FullHD) . Vyzkousim rozdily hlavne mezi FullHD, DSR 2x a 4x na ultra nastaveni Shadow of Mordor a snad se mi stahne do te doby i Ryse

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
12. 10. 2014 22:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

pornoherec - trocha nám ten trh nabobtnal, tak se nediv. . navíc je tahle série asi fakt mrtvá

Reklama
PORNOHEREC
PORNOHEREC
Level 1 Level 1
12. 10. 2014 19:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Dříve vývojáři udělali pěknou hru, toho se chytli kapitalisti a zdemolovali celý herní průmysl, dneska už nejdou peníze na vývoj her ale na nechutně lživou a oblbující reklamu.

Finch182
Finch182
Level 1 Level 1
12. 10. 2014 17:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Uz davno su horsi

Rack
Rack
Level 31 Level 31
12. 10. 2014 17:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zdá se mi to nebo z Ubi se stává upadající firma jako EA ?

Sherlock161
Sherlock161
Level 40 Level 40
12. 10. 2014 14:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

shifty205: Pc verze se to zatím netýká.

Taulurus4K
Taulurus4K
Level 1 Level 1
12. 10. 2014 12:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Naštěstí by to na PC mohli zachránit modeři s nějakým modem nebo patchem kterej ten lock zruší

Reklama
Taulurus4K
Taulurus4K
Level 1 Level 1
12. 10. 2014 12:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Sakra já si tu hru snad na protest stáhnu z torrentu, přál bych těm neschopnejm hovadům aby krachli

shifty205
shifty205
Level 1 Level 1
12. 10. 2014 12:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Mafian: [ odkaz ] " Postiženi ale budou i PC hráči. UBISOFT totiž těch 30FPS plánuje i pro PC verzi s tím, že hra bude dokázat běhat i více, nicméně prý tím nic nezískáme. "

Taulurus4K
Taulurus4K
Level 1 Level 1
12. 10. 2014 12:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

SamFisher: Nejvíc se obávám toho jak mlčej o tom jak to bude s PC verzí aby se nebáli to říct protože to tam taky po*rali.

SamFisher
SamFisher
Level 54 Level 54
Hlavní platforma: PC
12. 10. 2014 12:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Mafian11102000: to je teprve začátek

Taulurus4K
Taulurus4K
Level 1 Level 1
12. 10. 2014 12:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Myslel jsem že tuhle hru dělají jen na next-gen konzole aby mohli udělat nějakej pokrok ale vypadá to že skutek utek

Reklama
PORNOHEREC
PORNOHEREC
Level 1 Level 1
12. 10. 2014 11:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

SamFisher - to je naprostá blbost, vymáčknout můžou leda tak uhrák. Prostě engine se vylepšou, algoritmy se vylepšou, to je o zkušenosti jak se co udělá. V dnešní době na to konzole nemají výkon aby mohli ukázat něco převratnýho.

Arindis

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Bonny: ok to by bylo fajne

Bonny
Bonny
Level 12 Level 12
11. 10. 2014 16:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Arindis: ja chci vyzkouset to DSR, kdy 4k/2k se prevede na 1080p, na youtube tam byl videt rozdil oproti klasickemu fullHD, takze uvidim zda se bude hodit upgrade. Napisu pak svuj nazor. A dodam screeny

Arindis

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Bonny: Jsem o tom přemýšlel, že bych si koupil ted 970 a k tomu 27 2560x1440 monitor ale k čemu by mi to bylo. Ty hry nejsou tak inovativní aby to mělo smysl pro těd stačí kouknout na to ACU a dám krk na to že i na PC to bude mít problémi jen se to bojí oznámit.

Sherlock161
Sherlock161
Level 40 Level 40
11. 10. 2014 14:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Bonny: No ale ty hry taky něco stojej a když to není na těch strojích pomalu hratelný ani teď, v prvním roce existence těch konzolí, tak mi to moc úctyhodné nepříjde.

Reklama
Bonny
Bonny
Level 12 Level 12
11. 10. 2014 14:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Sherlock: bohuzel nextgen konzole jsou trosku po vykonnostni strance fail, ale i tak je uctyhodne, co za takovy peniz zvladnou.

Reklama
Reklama