xHanys Registrace 25. 2. 2014 ID 2540314537 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
xHanys Level 1 25. 5. 2015 21:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jak řekl mazarini . . jestli tohle není desítková hra tak ani žádná jiná.
xHanys Level 1 18. 11. 2014 18:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. podle mě ten obrázek je z x360 . .
xHanys Level 1 10. 11. 2014 21:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nevidím rozdíl . . krom kontrastu, který si nastavím na monitoru . .
xHanys Level 1 15. 10. 2014 17:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ještě, že mám PC i konzoli, protože střílečky nebo závodní hry hrát na 30 FPS to je ubohost . .
xHanys Level 1 8. 10. 2014 14:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jde zas vidět, že pár méně technicky zdatných lidí by radši nemělo takové věci dělat. .
Nejnovější komentáře PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mr.sugar dnes 18:15 a v čem nám to pomůže? Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 17:12 Není někde starší čeština třeba tato, co oni sem dali? Nechci češtinu… Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Pront dnes 16:53 Tak graficky to vypadá skvěle o tom žádná, uvidíme jaký bude zbytek. PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Ludvík Sechovec dnes 16:53 Tento film mám na DVD a opravdu skvělá věc. Mám takových klasik více… Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rusko dnes 15:49 Zasraní odboráři
Uživatelský žebříček Repry 55 323 bodů SamFisher 52 081 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů