Zpět na článek

Diskuze: I po zamítnutí, kampaň Stop Killing Games pokračuje dál

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Michael
Michael
Level 6 Level 6
dnes 21:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Takže ono stačí,aby vydavatel napsal do popisu,že hra jede na serverech a můžou se někdy vypnout....to jako fakt myslí vážně? Vždyť stačí kolikrát nějaký komunitní mod na hostování her a je klid. Či nějaké dedikované servery.... Takže tahle informace bude skoro na každém hře kde je multiplayer. To je síla fakt že jo... Ok takže doba pirátství zase započne.

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 20:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ano, licence. A to není jenom hudba, produkt nebo někoho hlas. Tam je taky plno technologických licencí, třeba na rozjetí videa, kontejner zvuku nebo fonty ( u fontu se nedávno řešila jejich cena ). Prostě to na sebe nějak všechno navazuje. A konečný uživatel má nejmenší práva. Pokud se vám nebude příště něco líbit, tak neodklikávejte souhlas.

Reklama
Reklama