Pěkný. Pamatujete na videa z prvního Crysis ? Jak to potom nikdo několik let nerozjel na full ? Tak tohle je naprosto stejný. Prostě... někdy tam to dole v kalhotech vypadá trochu jinak než ve skutečnosti.
@Chinuk
Tam nebude smysluplný text. Tam bude jenom nějaký přepis zvuku, aby bylo poznat, že jsou ve hře lidské zvuky ne jenom Ua Uf Ah Ha Ugh, Ua Uf Ah Ha Ugh, Ua Uf Ah Ha Ugh, Ua Uf Ah Ha Ugh, Ua Uf Ah Ha Ugh, Ua Uf Ah Ha Ugh...
K čemu je mi 100 možností v konverzacích, když je nikdy neuvidím ? Má někdo čas hrát velký RPG pořád dokola, aby vyzkoušel všechny možnosti ? V době, kdy vychází tuna jiných her a je toho obsahu všude moc ?
Já se ve hrách a filmech nechci dívat na normální lidi. To můžu zůstat venku. Já chci ve hrách a filmech vidět nějakou fantasii. Ty postavy tady... já chci hrát za Geralda nebo Marcuse Fenixe. Prostě je to určitý pocit úniku od reality. Ty postavy tady... stačí sednout na letadlo a zaletět si do Londýna.
Zaměstnanci Rockstaru moc dobře věděli do čeho lezou. Tuhle zpětnou ubrečenost mám rád. Když se ti to nelíbí, tak běž a zbytečně breč na Xku, nebo si nech zaplatit za komentář na IGN.