Zpět na článek

Diskuze: Kingdom Come: Deliverance II dostává vlastní kolekci bot od české firmy

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Zdeněk Špaček
Zdeněk Špaček
Level 1 Level 1
dnes 06:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nejhorší boty, co jsem kdy nosil. Pomalu je nedokážu obout. Podšívka brání jakékoliv ponožce dostat se dovnitř. A nikdy jsem neměl po 20 minutové chůzy po městě odřené prsty.

Games Polis CZ
Games Polis CZ
Level 30 Level 30
včera 20:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

A budou i posrane trenky od Vávry? treba CC by se s nim mohl domluvit a udelat special edici.

Ondřej Očadlý
Ondřej Očadlý
Level 11 Level 11
Hlavní platforma: Xbox
včera 17:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jsou doma už od Vánoc, to je novinka...

smoula
smoula
Level 37 Level 37
včera 17:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

mohli by prodávat duhová didla, která by jste si mohli dát na čelo jako jednorožec až pujdete na lgbtq pochod.

Reklama
David Sniegoň
David Sniegoň
Level 5 Level 5
včera 11:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Už chybí jen trenky s Vávrou pro jeho milovníky a máme vše tpč...

Phil Spencer
Phil Spencer
Level 50 Level 50
Hlavní platforma: Xbox
včera 10:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ty boty jsou dostupné přes 2 měsíce na jejich stránkách…

Virus
Virus
Level 45 Level 45
Hlavní platforma: PC
včera 15:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Phil Spencer Ty boty jsou tak dlouho dostupné, že dostali aj slevu. 🤣

Jeve's Gaming Federation
Jeve's Gaming Federation
Level 7 Level 7
Hlavní platforma: PC
dnes 12:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Virus Slevu? Jakou? Porad na nějakou čekám a furt stojí kolem trojky. Až budou za 1500 tak o nich fakt začnu uvažovat. Popřemýšlím o levnější verzi z Činy

Reklama
Reklama