Vývojáři se zaměřili na optimalizaci a opravy bugů.
Studio Hangar 13 vydalo dosud největší aktualizaci pro akci Mafia: Domovina, která byla na trh uvedena začátkem srpna. Velký srpnový update se zaměřuje především na zlepšení optimalizace a eliminaci různých bugů a chyb.
Vývojáři podle svých slov primárně vycházeli ze zpětné vazby od samotných hráčů, kterým tímto směrem děkují za nahlašování chyb a nedostatků. Kromě opravy bugů mělo dojít ke zlepšení stability a plynulosti hry na všech platformách.
Autoři se ale zaměřili také na zlepšení umělé inteligence vybraných NPC postav nebo drobné úpravy na poli grafiky. Další opravy se týkají například chyb v lokalizacích, příběhových animacích, hudbě nebo funkčnosti technologie DLSS.
Velikost aktualizace se v závislosti na platformě pohybuje okolo 1 GB. Kompletní přehled vylepšení si můžete prostudovat na oficiálních stránkách. Mafia: Domovina je k dispozici na PC (Steam) i konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Bližší informace o hře můžete načerpat prostřednictvím naší recenze.