Zpět na článek

Diskuze: Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Hubert v hubertusu
Hubert v hubertusu
Level 33 Level 33
dnes 13:08 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Gratulujeme Microsoftu! Z Xboxu se stal neprodejný krám. Pro srovnání: Výrazně výkonnější PlayStation 5 Pro s mechanikou a s 2TB SSD se dá nový koupit za 23 a půl tisíce. Xbox Series X (s mechanikou a 1TB SSD) bude stát odhadem někde kolem 21 tisíc (odhaduju z US cen plus naše DPH). Srovnatelný základní model PS5 se prodává pod 14 tisíc! V podstatě se tím Microsoft postupně dostal zpátky do let 2013 a 2014, kdy svůj méně výkonný Xbox One prodával dráž než Sony své PlayStation 4. Jaké to mělo důsledky vidíme doteď.

P.S.: Jestli jsou v Sony ještě aspoň trochu soutěživí, tak právě teď je skvělý moment, aby trochu snížili cenu PS5 - třeba jen o 50 dolarů a třeba jen na půl roku - a vymažou Xbox (jako HW platformu) z trhu.

Linux
Linux
Level 29 Level 29
Hlavní platforma: PC
dnes 20:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu přidej 20 tisíc a už máš nadupany PC doporučuju amd kartu kvůli linuxu linux ma integrované amd ovladače přímo v jádru open source mesa ovladače jsou nejstabilnější lepší než adrenalin jen se moc otom nemluví a pokud hraješ jen single player hry tak windows ti chybět nebude linux je lepší než win11 žadny sluttering ani pády málo kdy se stane že hra spadne na plochu ale na windows se to stáva častěji

Reklama
Reklama