Společnost Konami se pochlubila s první galerií z jejich nadcházejícího fotbalového simulátoru Pro Evolution Soccer 2011. Ten podle dosavadních informací přinese nejradikálnější změny v sérii a opět bude bojovat o přízeň s konkurenční FIFOU od EA Sports.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
A že to bude boj na ostří nože. Objevují se totiž zvěsti, že i EA plánuje velké změny a zejména chystá nový engine pro počítačovou verzi, což jistě ocení všichni hráči.
PES 2011 vyjde na podzim letošního roku (pravděpodobně v listopadu), a to pro PC, PS3, Xbox 360, PS2, Nintendo Wii a PSP.