Od tvůrců Bayonetta, Vanquish nebo Anarchy Reigns na Xbox One přijde 3rd person bojovka s fantasy prvky <strong>+ obrázky</strong>.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
(Původně vydáno: Úterý 4.8.2015 16:19) Studio Platinum Games ve spolupráci s Microsoftem chystá zbrusu novou značku, která se nám poprvé ukázala na Gamescomu v gameplay ukázce. Scalebound vychází z předešlých her od vývojářů Bayonetta, Vanquish nebo Anarchy Reigns. Očekávat tak můžete 3rd person bojovku s fantasy prvky v pěkně zpracovaném světě, kde budete bojovat se všelijakými monstry. Naštěstí vám bude pomáhat velký drak plivající oheň.
Scalebound vyjde exkluzivně na Xbox One s možností kooperace pro čtyři hráče, kde bude zabíjení příšer zábavnější, ale rozhodně ne jednoduché. Hru očekávejte na konci roku 2016.