Již brzy se dočkáme nových materiálů.
Japonská společnost Capcom na letošním Summer Game Fest představila nový díl série Resident Evil s podtitulem Requiem. Na úvodní trailer později navázaly informace o využití kamery z pohledu první i třetí osoby. Navzdory zatím poměrně omezeným informacím dokázala hra za krátkou dobu oslovit velké množství hráčů.
Důkazem je čerstvé oznámení Capcomu, jehož představitelé prozradili, že si titul do svého seznamu přání přidalo již více než milion hráčů. Do tohoto čísla navíc nejsou započítáni uživatelé na Xboxu, kde si zatím hru do wishlistu není možné přidat.
Další informace a materiály vývojáři odhalí už o půlnoci ze čtvrtka 26. na pátek 27. června, kdy se uskuteční prezentace Capcom Spotlight. Resident Evil Requiem vyjde 27. února roku 2026 na PC (Steam) i konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S.