S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl láká na největší aktualizaci od vydání
Zdroj: GSC Game World
STALKER 2 Novinka S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl láká na největší aktualizaci od vydání

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl láká na největší aktualizaci od vydání

Daniel Jarocký

Daniel Jarocký

2
Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5 Xbox Xbox Series X/S

Podívejte se na detailní ukázku z rozsáhlého updatu.

Reklama

Postapokalyptická akce S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl se v průběhu aktuálního týdne dočká hned dvou velkých událostí. Titul od studia GSC Game World v první řadě po necelých dvou letech od vydání dostane vůbec první příběhové rozšíření s názvem Cost of Hope, které hráče zavede do bezprostředního okolí černobylské jaderné elektrárny. 

Tento očekávaný placený přídavek doplní velká aktualizace pro základní hru, na kterou se zaměřuje nově zveřejněná ukázka. Update s názvem Back to the Zone a příznačným označením 2.0 má podle autorů představovat dosud největší aktualizaci, která kromě různých oprav a vylepšení přinese také znatelné novinky.

Viditelných úprav by měla doznat především grafika, která bude těžit z nejnovější verze Unreal Enginu s číslem 5.5.4. Tato změna přinese detailnější prostředí a nasvícení či propracovanější efekty deště a mlhy. Mezi další novinky se zařadí přepracovaný systém A-Life nebo přidání dosud neznámých typů zbraní a hned tří druhů dalekohledů. 

Popisovaný update Back to the Zone vyjde 20. srpna v 15:00 středoevropského času souběžně se zmíněným rozšířením Cost of Hope na PC i konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – Back to the Zone aktualizace


Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama