Řada fanoušků dává najevo svou nelibost.
Ačkoliv jsem sám poměrně velkým fanouškem série, vůbec mne nenapadlo, že by na odhalení jejího nového restartu mohli ostatní reagovat takhle kriticky. Nová sedmiminutová ukázka ze hry má, stejně jako původní oznamovací upoutávka, na Youtube více palců dolů než nahoru a sociálně sítě zaplavuje kritika fanoušků, že hra zahodila jejich oblíbené postavy ve prospěch zcela nových.
Na to reagoval také oficiální Twitter hry hláškou "Haters gonna hate", která vyprovokovala další bouřlivou reakci ve smyslu, že takhle by autoři hry neměli ke svým fanouškům přistupovat. Další mezitím kritizují třeba grafiku hry a poukazují na její nelichotivá srovnání s GTA V z roku 2013.
Osobně si pořád myslím, že hra vypadá jako dobrá zábava a stylový humor autorů předešlých dílů je v ní cítit. Stejně tak věřím jejich zkušenostem se zábavnou a pestrou hratelností v otevřeném světě. Jak se na hru aktuálně díváte vy?