Sony v květnu končí s opravou konzolí PlayStation 3
PlayStation 3 Novinka Sony v květnu končí s opravou konzolí PlayStation 3

Sony v květnu končí s opravou konzolí PlayStation 3

Michal Burian

Michal Burian

8
Platformy PlayStation PlayStation 3

Po 31. květnu nepůjde opravit ani nejnovější model. Vše směruje k pohřební PS3.

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Společnost Sony prostřednictvím Twitterového účtu Ask PlayStation JP oznámila blížící se ukončení podpory pro opravu hardwaru konzole PlayStation 3, konkrétně jde o nejnovější model CECH-3000, který bude možné opravit do 31. května letošního roku. V Japonsku tak končí podpora dva roky po ukončení výroby PS3 a vše směřuje k pohřbení konzole, jež poprvé vyšla v listopadu 2006 a prodala více než 83 milionů kusů.

Od března 2019 přišli předplatitelé PS Plus o bezplatné hry pro PS3 a pomalu jednotlivé firmy vypínají servery svých her pro tuto platformu.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama