Zpět na článek

Diskuze: Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

BackPa
BackPa
Level 33 Level 33
dnes 22:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Cena je nesmysl a hodně to zabíjí jenom 8GB VRAM. To už teď je problém u dost nových her i na 1080p. Být tam 16GB VRAM, tak by si to tu cenu obhájilo lépe. Ale určitě se to i tak bude prodávat jak rohlíky.

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 22:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Už vidím priekupníkov ako všetky kusy vykúpia a nahodia ich za 2000 eur :D

Ale teraz vážne.Neviem si predstaviť kto okrem zberateľov,závislákov čo vyhodia peniaze lebo im to robí dobre a hlupákov čo si nevedia vypočítať čo sa im oplatí....može toto v súčasnej dobe kúpiť.

Ale keď už tu máme verziu bez ovládača,možno ak Valve predá málo kusov tak to skúsi bez RAM prípadne bez SSD :D

Reklama
Reklama