Switch verze Resident Evil: Revelations 1 a 2 v listopadu
Resident Evil: Revelations Novinka Switch verze Resident Evil: Revelations 1 a 2 v listopadu

Switch verze Resident Evil: Revelations 1 a 2 v listopadu

Michal Burian

Michal Burian

Samozřejmostí je přizpůsobené ovládání a podpora Joy-Conů.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Hororová akce Resident Evil: Revelations 1 a 2 vyjde v listopadu na Nintendo Switch. Společnost Capcom upřesnila, že hry vyjdou 28. listopadu v Evropě a prodávat se budou v Resident Evil Revelations Collection za 40 eur, kde budou oba díly se všemi dodatečnými balíčky. Jednička bude na Switch cartridge a dvojka formou digitálního kódu. Samostatně se budou obě hry prodávat za 20 eur.

Oba díly jsou pochopitelně přizpůsobeny pro Nintendo Switch. Můžete si dokonce zvolit ovládání prostřednictvím Joy-Cony a nechybí ani kompatibilita HD Rumble. Pomocí Joy-Conů budete moci mířit a když s ním zatřesete, tak nabijete zbraň. Navíc Raid mód nabídne offline/online kooperaci, kdy můžete hrát se svým kamarádem na jednom Switchi.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama