The Wolf Among Us 2 letos nevyjde
Wolf Among Us 2 Novinka The Wolf Among Us 2 letos nevyjde

The Wolf Among Us 2 letos nevyjde

Filip Svoboda

Filip Svoboda

1
Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5 PlayStation PlayStation 4 Xbox Xbox Series X/S Xbox Xbox One

Telltale Games se chtějí vyhnout crunchi a vyhoření.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Pokračování výpravné adventury The Wolf Among Us od studia Telltale bylo dosud naplánováno na letošní rok. Vývojáři se ale rozhodli vydání odložit a v následujících deseti měsících se tak hry nedočkáme. Za odklad může snaha vyhnout se přílišným přesčasům a vyhoření, také ale práce s Unreal Engine 5.

„Tvorba her je náročná a potřebuje čas, aby byla kvalitní. A pro nikoho by nebylo dobré vydávat něco, co není hotové,“ říká pro magazín IGN šéf studia Jamie Ottilie, „očekávání jsou hodně vysoká a my je chceme naplnit. Chceme na [hru] být hrdí a vědět, že je to ta nejlepší hra, jakou jsme mohli vytvořit.“

Vývoj protahuje mimo jiné přechod na Unreal Engine 5 z předchozí čtvrté generace. Podobně jako mnoho vývojářů (údajně třeba i 343 Industries) se rozhodli i lidé z Telltale vsadit na vylepšenou technologii od Epicu. To ale vede k přepracování částí hry, které už byly hotové.

V neposlední řadě se chtějí autoři vyhnout crunchi a vyhoření, což měly být faktory, které vedly k zániku původního studia Telltale v roce 2018 a kterých se chce o rok později obnovený tým vyvarovat.

Ještě letos by mělo dorazit sci-fi The Expanse na PC a obě generace konzolí. Na stejné platformy má zamířit i The Wolf Among Us 2.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama