Ubisoft ohlašuje 4 nové pořadové hry
Novinka Ubisoft ohlašuje 4 nové pořadové hry

Ubisoft ohlašuje 4 nové pořadové hry

Michal Maliarov

Michal Maliarov

1

Fanoušků televizních pořadů a soutěží je spousta, a tak není divu, že Ubisoft hodlá apelovat i na široké spektrum rodinných diváků a hráčů.

Reklama

Společnost totiž ohlásila čtyři nové hry, které dorazí na konzole současné generace a nabídnou takřka všechny oblíbené vylomeniny, co můžeme vidět v televizi.

První nese název Family Feud 2012, vyjde na Xbox360 a Wii již 18.října letošního roku a nabídne hostujícího Steva Harveyho. Celá rodina se bude moci utkat ve speciálním Challenge módu proti dalším 48 rodinám online.

Dále tu máme Hole in the Wall Deluxe Edition, která se připravuje exkluzivně pro Xbox360 na 20.listopad letošního roku. Cílem je využít pohybů těla skrze Kinect a protlačit různé části těla do přibližující se zdi.

Menší klasikou je Who Wants To Be a Millionaire, jenž opět využije pohybového ovládání Kinect od Microsoftu. Dočkáme se jej 1.listopadu letošního roku a kromě fyzického výběru odpovědí budete moci tu finální potvrdit i hlasem.

A jako poslední Ubisoft ohlásil The Price is Right Decades, nesmírně populární soutěž hlavně v USA. Hra obsahuje všechny ročníky televizního pořadu a objeví se na Wii a Xboxu360 s podporou Kinectu jako poslední, 15.listopadu letošního roku. Více přesných informací se snad dozvíme v brzké době.

Galerie


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama