Potrvá přes 30 minut a přinese informace o 14 titulech.
Spekulace se přece jen nemýlily. V posledních dnech se hojně mluvilo o tom, že Sony chystá na konec května nějakou prezentaci, pravděpodobně State of Play, a ta byla právě oznámena.
Akce proběhne v pátek 31. května v 0:00 středoevropského letního času (tedy v noci ze čtvrtka na pátek), přičemž potrvá přes 30 minut a ukáže se na ní hned 14 titulů pro PS5 a PSVR2. Kromě 3rd party her dojde i na tituly přímo od PlayStation Studios, které mají vyjít ještě letos. Ukázat by se tak měl například Astro Bot, o němž nedávno informoval insider billbil-kun.
Nejde mimochodem o jedinou prezentaci, která v tento den proběhne. Hned o hodinu později, tedy v 1:00 ráno, začne akce Silent Hill Transmission od Konami, kde se dozvíme nové informace o hrách i chystaném filmu.
State of Play budete moct sledovat na YouTube či Twitchi.