V současné době podporuje déšť jen jedna trať. Brzy bude i na dalších.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
Komunitě okolo závodů Gran Turisma Sport v době vydání nevadilo pouze velké zaměření na online složku hry, ale rovněž nedostatek povětrnostních podmínek na trati. Gran Turismo Sport v tomto případě za svými konkurenty v podobě Forzy Motorsport 7 a Projectu Cars 2 dost zaostávalo, což se má v dohledné době změnit.
V GT Sport je v současné době pouze jedna trať, na které se setkáte s deštěm. Jde o Northern Isle Speedway, kde si užijete závody ve stylu Gymkhany. Zapomenout nemůžeme ani na mlhu v Nürburgring Nordschleife, ale to je stále málo.
Tvůrce Kazunori Yamauchi v rozhovoru pro fanouškovskou stránku GT Planet prozradil, že mají v plánu přidat déšť na další tratě. Podle jeho slov je to jen otázka vylepšení v rámci aktualizace, protože všechny vozy jsou na déšť připraveny a stěrače plně funkční.
V současné době nevíme, jaké tratě se deště dočkají. Jisté ale je, že déšť nemůžeme očekávat na trati Willow Springs, která se nachází v pouštní oblasti Kalifornie. Tam by byl hustý déšť jako pěst na oko, dodal vývojář.
V dalším rozhovoru pro stejný web tvůrce ještě uvedl, že na hráče čekají nové tratě, například klasický Deep Forest. Ptáte se, proč tato a další tratě nejsou v GT Sport od samotného začátku? Důvodem je skutečnost, že vývojáři všechny tratě tvoří od píky, aby byly realistické. Stejným způsobem udělali i všechny automobily.
Připomeňme, že krátce před Vánoci obdrželo Gran Turismo Sport nejnovější update. Ten obohatil hru o GT League, nové vozy a další tratě. Více jsme psali zde.
Gran Turismo Sport koupíte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.
Zdroj: Eurogamer.pl