Zpět na článek

Diskuze: Vyhlášení soutěže o téměř 50 cen

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Smuky
Smuky
Level 1 Level 1
1. 3. 2015 16:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Internet Explorer

Jim Pakroll
Jim Pakroll
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: Xbox
1. 3. 2015 10:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zase nic, teď to nějak nepadá, nebo to je tím že tam kde jsme vyhrával už se nesoutěží a všude jinde nemůžu vyhrát

Devo Devoš
Devo Devoš
Level 1 Level 1
29. 1. 2015 16:34

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Dikec za triko FC4, že vy jste věděli, že nemám konzolky rád?

Tom666
Tom666
Level 1 Level 1
27. 1. 2015 15:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

To bylo nečekané Děkuji ještě jednou za vylosování, gratuluju výhercům a přeju hodně štěstí všem do dalších soutěží.

Reklama
lukas0707
lukas0707
Level 1 Level 1
25. 1. 2015 02:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Děkuju za výhru Je příjemné po čase vidět své jméno u výherců Ségry děti si jistě rády hru na PS3 zahrají.

rawneox
rawneox
Level 48 Level 48
23. 1. 2015 20:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Feny: to přísloví se mi líbí 👍 Bůůů ehm budu držet palce

Feny
Feny
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 20:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

rawneox: Nezoufám, pořád doufám že to jednou přijde. Víš co se říká, jednou se to štěstí unaví a pak sedne i na toho největšího vola .

sweat55
sweat55
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 15:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tolik výher a já nic Tak gratulace

Smejdcz
Smejdcz
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 15:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já chci taky něco

Reklama
noThx
noThx
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 14:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Klidne mi muzete nekdo darovat nejakou tu ps4 hru. . Ja ocenim vse, kdyz mi nekdo da neco zadarmo jinak soutez luxusni

Groo
Groo
Level 48 Level 48
23. 1. 2015 12:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

The-ezio: *THUMBS UP*

Silent
Silent
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 12:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ardis Nezoufej. Hajzlpapír se vždycky hodí

Michal Burian
Michal Burian
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 11:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

to The-ezio: Bereme na vědomí. Bohužel nemáme nic navíc, abychom vám místo toho nabídli něco jiného.

The-ezio
The-ezio
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 11:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Děkuji Zingu za umožnění soutěže - bohužel se výhry zřeknu ve prospěch pořadatele, konzoly nemám a na poličce by cena zabírala místo.

Lidi uvědomte si, že to hlasování nebylo kvůli výhrám, ty byly jen něco navíc. Můžete bejt rádi, že vůbec něco pořádají.

Reklama
Lootmaster
Lootmaster
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 11:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hony51: a proto ta soutěž má pravidla ...je dobre si je přečíst člověk si pak zbytečně neuděla ostudu střelbou na diskuzi ...

Michal Burian
Michal Burian
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 11:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

to hony51: Opravdu hodnotný komentář. Myslím, že potěší jakákoliv hra. Navíc jde o promo kopie, které jsou neprodejné. Tohle by se na aukru nemělo vyskytovat + vybírali jsme výhry tak, aby dotyčný měl platformu, na kterou hra je.

hony51
hony51
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 11:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Dobré sračky některé hry A taky musí být zajímavé když člověk co nemá PS4 nebo Xbone vyhraje hru na tu platformu polovina věci skončí na aukru

Bonny
Bonny
Level 10 Level 10
23. 1. 2015 10:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pro seoka [ odkaz ]

Phenonmen
Phenonmen
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 10:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Doporučuji všem co konspirují nad losováním, hru člověče nezlob se . 😗

Reklama
Michal Burian
Michal Burian
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 10:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

to seok: Nejvtipnější rozhodně ne, spíše nejzajímavější s nějakou hodnotou. Čekám, kdy někdo přijde s pohádkou, že jsem si všechny profily výše založil sám a píšu z nich komentáře.

seok
seok
Level 6 Level 6
23. 1. 2015 10:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

no ne a ne se najít hlavně že největší šanci na výhru má nejvtipnější komentář kluci vtipný komentáře tam byly tři a ani jeden nevyhrál tak bud si totální suchar nebo rozdáváš ceny jen kamarádům

George522
George522
Level 27 Level 27
23. 1. 2015 09:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Moje prvni vyhra v zivote ! Dekuju !

stalkertwo
stalkertwo
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 08:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Díky moc. A gratulace všem Ani nevěřím že sem vyhrál děkuji Zingu.

Phenonmen
Phenonmen
Level 1 Level 1
23. 1. 2015 08:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jsem rád že se umístil Dragon Age Inqisition tak vysoko . Je to srdcová záležitost a pro mě nejlepší rpg co jsem kdy pařil . Super je , že Knacka vyhrál Lootmaster který my ho brzo pujčí 👍

[ odkaz ]

Reklama
Xapek
Xapek
Level 1 Level 1
22. 1. 2015 23:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Výhercům gratuluji, a my ostatní nezoufejme... pošetřili jsme si štěstí do budoucna a třeba se to v budoucnu vrátí v podobě výhry nějaké cenné sběratelské rarity

Reklama
Reklama