Z Borderlands Online nakonec nic nebude
Novinka Z Borderlands Online nakonec nic nebude

Z Borderlands Online nakonec nic nebude

Michal Burian

Michal Burian

8

Online střílečka založena na populární značce byla zrušena a studio 2K China rozpuštěno.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Borderlands Online měla být multiplayerová střílečka založena na populární sérii od studia Gearbox, nakonec z toho ale nic nebude. Hra totiž byla zrušena a studio 2K China rozpuštěno. Onlinovka podle komiksové akce byla dle prohlášení Take-Two zrušena z důvodu, že potřebovala více času na dokončení, ale čas a investované finance by se nevrátil.

Tvůrčí celek se sídlem v Šanghaji zaměstnával přibližně 150 lidí. Vydavatel je prý stále odhodlán vyvíjet hry pro Asii. Z toho důvodu nemá uzavření studia vliv na sídlo firmy v Singapuru, ani na NBA 2K Online.

Nás zrušení Borderlands Online nemusí trápit, hra totiž byla určena výhradně pro Asii. My si počkáme na nové Borderlands, které připravuje Gearbox „speciálně pro next-gen“.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama