Zapalovač, dynamit, 3D puzzle, domino a další merch k Red Dead Redemption 2
RDR 2 Novinka Zapalovač, dynamit, 3D puzzle, domino a další merch k Red Dead Redemption 2

Zapalovač, dynamit, 3D puzzle, domino a další merch k Red Dead Redemption 2

Michal Burian

Michal Burian

31
Platformy PlayStation PlayStation 4 Xbox Xbox One

Podívejte se na předměty spojené s akcí z Divokého západu.

Zing vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

Zing vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.

Reklama

Fanoušci westernové akce Red Dead Redemption budou nejspíš utrácet. Koupit si mohou nejen připravovanou hru Red Dead Redemption 2 (třeba ve sběratelské edici), ale i spoustu oficiálního merchu. Studio Rockstar Games odhalilo věci, které bude ve spojení s akcí z Divokého západu prodávat. Jde například o mosazný zapalovač Zippo, domino, nabíječku s USB ve stylu dynamitu, různá trička, obal na iPhone a iPad, 3D puzzle vlaku, brokovnice a kulometu, svíčku a o další předměty, které si prohlédnete v galerii.

Pokud máte o něco z toho zájem, předměty se budou prodávat na webu Rockstar Warehouse, případně u vybraných prodejců. Zatím byl potvrzen pouze americký GameStop.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října 2018 na PlayStation 4 a Xbox One. Hru předobjednáte na Xzone.cz a GameExpres.sk.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama