Burnout Crash s komiksovým násilím
Burnout Novinka Burnout Crash s komiksovým násilím

Burnout Crash s komiksovým násilím

Michal Maliarov

Michal Maliarov

3

Oficiální stránky ESRB ratingu zařazují stále utajovaný Burnout Crash do komiksového násilí.

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Od nového Burnoutu jsme čekali hodně, ale tohle vážně ne. Vývojáři se nejspíše rozhodli vrátit do starých dobrých let prvních GTA a oldschoolových závodů.

„Tohle je akční hra, kde hráči budou dostávat body za tvoření dopravních nehod. Titul nabídne izometrickou perspektivu, ve které budou hráči řídit komiksová vozítka (sporťáky, autobusy, náklaďáky aj.) a způsobovat co největší bouračky, nehody a chaos na silnicích. Mnohonásobné bouračky násobují body za ničení veřejného majetku. Vše doprovází motivující hlášky, menší exploze a pískot pneumatik. V některých úrovních budou hráči bojovat s policejními auty, jindy zase uhýbat padajícím letadlům, tornádu či UFO,“ říká oficiální zpráva.

Vypadá to, že nás čeká pořádná šílenost v podání mistrů žánru. Zatím je brzy hodnotit, ale odklonění od klasické šablony série by nemuselo dopadnout zas tak špatně. Burnout Crash se připravuje pro PS3 a Xbox360 a čeká na své oficiální odhalení. Že by E3?


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama