Z Just Cause bude film, třetí díl na cestě
Just Cause Novinka Z Just Cause bude film, třetí díl na cestě

Z Just Cause bude film, třetí díl na cestě

Michal Maliarov

Michal Maliarov

9

Filmová adaptace praštěné akce Just Cause přece jen bude a v současné době dostává viditelnější obrysy. Navíc se zhmotňují důkazy o třetím dílu.

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE

Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?

Reklama

Film, který byl poprvé oznámen ještě v říjnu minulého roku, se bude natáčet pod dohledem producentů Erica Eisnera a Adriana Askarieha, jenž byl zodpovědný také za filmového Hitmana. Jak hlásí Hollywood Reporter, v pořadí druhého scénáře se ujal Bryan Edward Hill (Witchblade) a bude pojednávat o počátcích Scorpiona, tedy hlavního protagonisty Rico Rodrigueze. Název filmu se zatím zastavil na Just Cause: Scorpion Rising.

Aby toho nebylo málo, důvěryhodné zdroje kromě filmu potvrzují i dřívější domněnky o vývoji plnohodnotného třetího dílu série. Na něm se prý opravdu dělá a možná se objeví ještě v roce 2012. Kormidla se ujalo, jak jinak, studio Avalanche, které před nedávnem vývoj třetího dílu popřelo. Že by trolling?


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama