@rawneox
A proč ti na nějakých lajcích tolik zaleží? Je to úplná zbytečnost. Přece nepíšeš komentář proto, abys dostal lajky, ale abys vyjádřil svůj názor. A pokud to někdo dělá, je to dement. Jediné řešení je hodnocení zrušit úplně. Ale to by se předpokládám zase nelíbilo tobě.
PS2 má 3 "GTáčka". GTA5 má tři "Plejstejšny". Tohle bude to samý, dalších min 10 let další nevyjde. Já si rok dva počkám a koupím to až ve slevě, nebo to třeba zase epic bude rozdávat zadarmo. 😃
Na takovou hru je větší zábava se dívat když ji někdo vysílá, než ji samotný hrát. Už jsem poučen takový hry nekupovat, když je nemám s kým hrát. Demonologist, Lethal Company, atd. atd. :-D
@Bogym 999
Jo no, měl sem to podobně. Vůbec sem o Control nevěděl, jen sem to zahlídl na PS plus a řekl sem si, že to zkusím. Měsíc sem pak nehrál nic jinýho. 😀
@L.H.
Pan Vyskočil řekl, že je to originální a nové! Tak je to originální a nové, tečka! Pan Vyskočil na to má vysoké školy. Vyšší než všechny ostatní!
Jeee super zpráva. Zrovna hraju poprvé trojku. Mám přes 60 hodin a ještě nemám ani dohranej příběh. 😄 Fakt skvělá hra. Ty dva datadisky jsou prý taky skvělý. No tak se těším na třetí a je super, že nemusím čekat 10 let jak ostatní. 😄
@ShelbyGT500
Já vím, těch 160 korun měsíčně a spousta her k tomu je fakt nehoráznost! Tohle už je fakt ohraná písnička. Mě by zajímaly další důvody. Zajímavý je, že lidi co si to předplatné zaplatí, už potom dál za hry moc neutratí, protože mají ty hry v tom. Na Steamu člověk v různých slevách dokáže nechat tolik peněz, že si to ani neuvědomuje.
@KEEN
To si samozřejmě nemyslí. Já to vidím tak. Momentálně je na vzestupu umělá inteligence. nVidia hodila hráče přes palubu. Až vyjde PS6 bude se prodávat jak rohlíky. Já si ho koupím taky. Konzole tu budou mít vždycky svoje místo. U PC sedím v práci hromady hodin, doma se chci jen vyvalit a vzít ovladač do ruky. Nevím co by se muselo stát, aby se ten trh výrazně změnil.