chavier8 Registrace 14. 6. 2013 ID 1291532034 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
chavier8 Level 1 13. 9. 2016 20:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už tam jsem už stahuju
chavier8 Level 1 13. 9. 2016 18:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Flatoutik teda jestliže to od 19 bude tak jsi borec
chavier8 Level 1 13. 9. 2016 13:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak právě kvůli fifě 17 jsem odešel od peska po x letech a akorád mi dělaj nervy
chavier8 Level 1 15. 9. 2013 15:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. cesc: ano samozřejmě že není žádný simulator realnej fotbal a myslel jsem to jako nejblíže realitě sorry 💃
chavier8 Level 1 14. 9. 2013 21:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. kdo chce hrat realní fotbal musí hrát pes 14
chavier8 Level 1 11. 9. 2013 07:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak jeto tu je 11 září tak jsem zvědav až dojdu s prace tak hned na network
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 17:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nou coment poslední příspěvek
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 16:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. pes online je bomba kort když hrajete 2 na 2
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 16:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nechci uražet fiu ma take sve kvality hlavne jsou tam lepši obranci zatim snad to v pesku už změní
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 16:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. pes online je bomba kort když hrajete 2 na 2
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 16:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. stejně je pes lepší než fifa hráči stěma vykloubenejma krkama
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 15:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. snad to bude taková pecka jak se říka no uvidíme demo
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 15:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. vím že z 12 pes na 13 nebyl velky rozdíl ale porad me bavila ta hratelnost vic než u fifi tam je to bída
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 15:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jak říka cesc ea neumí ani realnou tel kameru a to je u některých vášnivích hráčích dost podstatna věc
chavier8 Level 1 7. 9. 2013 15:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. screnshoty neřešim ale vím že pes nezklame jako vždycky demo ukaže jak to šikmo ocí zvladly 😂
chavier8 Level 1 23. 8. 2013 07:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to je eště dlouho do 11 září sakra
chavier8 Level 1 22. 8. 2013 09:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jasný ty dresy se mi take líběj hlavně ty volne ta fizika realna konami jsou proste nej kinkong45
chavier8 Level 1 22. 8. 2013 08:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. bundes liga tomu bych moc neveřil pač bayern schalke a leverkusen tam jsou zatim každý rok v evropských klubech
chavier8 Level 1 21. 8. 2013 13:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. demo melo být včera 20. 8 a neni
chavier8 Level 1 21. 8. 2013 12:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. neříkaly nahodou že konami potcrdilo demo tento měsíc?
chavier8 Level 1 13. 8. 2013 20:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. proste pes letos smazne tu fifu ja nerozumím lidem jak mohou říkat že je realnější než pes 😂
Nejnovější komentáře GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk AuroN dnes 15:22 Nerozumím jedinému důvodu, proč by si člověk měl připlácet za již tak… GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk GoOdTiMe dnes 15:10 Tak to mi ušetřili peníz. GTA 6 má vyjít jako čistě singleplayerový zážitek CosmoDante dnes 14:53 Čtyři články o GTA 6 za sebou? 😁 Zing trolí a chce dostat některé… GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk MARTAS SK dnes 14:36 Kiež by sa R* vrátil k príbehovým DLC. Tatari, veď nech si rozširujú… GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk AdamsCzech dnes 14:22 Ty bonusy teda nic moc za 20€ navíc. Kdyby aspoň dali nějaký…
Uživatelský žebříček Repry 55 100 bodů SamFisher 51 853 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 282 bodů