God Registrace 24. 6. 2010 ID 1307741268 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
God Level 1 3. 10. 2011 16:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Podle mě je to skvělí marketingový tah, aby se hra pořádně zviditelnila i když to uncharted nepotřebuje
God Level 1 6. 8. 2011 13:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já jen doufám že se to k nám dostane protože je to nádherná socha
God Level 1 29. 7. 2011 22:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. zing je u me na 2 miste, na 1 miste je u me KONZOLISTA. CZ ten je nejlepsí
God Level 1 17. 4. 2011 07:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. valis1-jestli ti to pomuze tak to ma vyjit na podzim
God Level 1 8. 4. 2011 20:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. eduardo you are mother baka si mali kokot tak drz pysk ty curak mali az vyrostes tak pochopis
God Level 1 30. 3. 2011 14:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak to má byt u každé hry. Jen tak dál.
God Level 1 18. 3. 2011 19:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Eduardo: ty si to nekupuj si na moc malej
God Level 1 8. 3. 2011 15:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no těch exkluzivit pro PC je už opravdu málo a to mě jako hrdého konzolistu nesmírně těšíps: konzole mají a vždy měli lepší exkluzivity než PC a proto mě to tak těší že příjdou o další exkluzivitu
God Level 1 15. 2. 2011 11:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ještě chvilku jim to bude trvat, ale nakonec přijdou na to že se nevyplatí dělat hry na PC
God Level 1 11. 10. 2010 22:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ja bych do hlavní role dal toho co hraje hlavni postavu ve stargate atlantis plukovník John Sheppard, je mu neuveřitelně podobnej
Nejnovější komentáře The Blood of Dawnwalker odhalil aktualizované HW nároky bean dnes 10:20 Nevím proč jsem se v tom předchozím komentáři soustředil jen na… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Draper dnes 10:15 Ja tu mluvím o konzolové verzi, nauč se číst nadpisy článků. GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Lobo dnes 10:04 V predchozim dilu jsme hrali za trojici a byl mel s tim nekdo problem… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny EteesMx Zano dnes 10:00 Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze. GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Jan Vyskočil dnes 09:49 30 fps máš ty na tvym sračkojdnim PC...ještě nevydali info a plácáš…
Uživatelský žebříček Repry 55 148 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 332 bodů