@23cicer
z nějakého korporátu a vydání GTA 6 se fakt nezbláznim nejsou to žádní bozy jde jim jen o prachy a jsou větší nuly než mnozí obyčewejní lidé ten podělaný Rockstár na tom vydělá miliardy obyčejní lidé nic z toho a ješttě ten tvůj božský Rockstár propustil mnoho lidí na dlažbu
asi budu působit divně ale mne teda GTA 6 nějak neuchvátilo od San Andreas sle mého názoru nevyšlo lepší a to mám pocit vyšlo v roce 2005 ani GTA 5 nestálo za moc
@smoula
mne to CPU bylo hnrd divný tohle asus trochu dost podělal no jo no hold na prebulidech se takto vydělává dát tam co nejlevnější věci a co nejvíc vydělat škoda že nemám zbytečný peachy sestavu bych koupil otestoval a pak jim to tak zvaně hodil na hlavu
@bean
problém je že moc crackůů není kvůli denuvo a jibým ochranám coi to ztěžují další věc je že cracky často padají respektyve díky nim hra padá co se týče gohu má dva provlémy první je že tam ani z daleka necvychází moc he obzvlášť těch bvých druhý je že zttam nejsou v aktuálních verzích
po pravdě nesnáším steam už od začátku ale hry ne donutili ho založit a používat od roku 2015 být to na mne byla by vrácena éra her na CD A DVD štve mne nemožnost vlastnictví her díky steamu a jiným digitálním platformám a ANO HRY DÍKY STEAMU NEVLASTNNÍTE to jen pro lidi kteří si pořád myslí že hry na digitálních platformách vlastnní NE NEVLASTNÍ MOHOU VÁM JE KDYKOLI VZÍT a znehodnotit vaše investované peníze mne jako poctivě platícího zákazníka to hodně štve nechápu že to hráčům nevadí
@Virus
upřímně doufán že nevrátá nwunim si představit 3, díl asi možná i proto že mne hra úplně nebavila koupebá byla jen proto že ti vyvýhí češi a druhý díl měl šeský dabing jinak se obávám že sněřování studia WH nic pro mne a další projekt asi nepodpořím mrzí mne to pač českýxh her je málo štve mne že další hra bude zase RPG i přes to že to od počátku bylo jasné žekl to sám Frývaldský mne to štve raději bych podobnou hru jako Mafie bohužel smůla
@Mr.sugar
gog by sice možná konkurovat nohl jenže za prvé vývojáři tam většinou nové hry nedají peotože bez ochrany a za druhé gog na to není primárně koncipován
@David Herrmann
přikovat ke gogu není v současnosti mižné mejsou tam dostupbé všechny hry a druhý věc gog je na tom mizerně s implementací patchů her většinou je vydává pozdě oproti steamu ať chveš nebo ne ať se ti to líbí nebo ne steam v zásadě nwmá konkurenci záměrem gogu není a nikdy nebude primárně vydávat nové hry už z názvu GOG to vyplívá GOG = GOD OLD GAMES = Ddoré staré hry nebo lépe znějcí překlad STARÉ DOBRÉ HRY a EPIC GAMES je na úplně stejném princupu jako steam tak že t pohkedu zákazníka to nic lešího není
@niky_14586
@niky_14586 všichni normálně myslící vědí co je Trump za exota a všichni jsou to vlastně exoti včetně Zelenského a Putina a to jsem ještě velmi slušný polutika a politici VŠICHNI POLITICI bez vyjímky jsou na nic je to korupční Mafia všichni a ano včetně prezudenta u současného je to vojenský automat na podpisy nesmyslů POZNÁMKA PRO ADMINY JDE POUZE ČISTĚ O MŮJ VLASTNÍ NÁZOR ať si o tom každý myslí co chce PS: Fiala si sběratelku nezaslouží
teď budu pro mnohé kontroverzní ale zatraceně mne štve že hra nemá Ruský dabing nemyslím to jako troling myslim to vážně politika prostě ve hrách nemá co dělat jo a název Chornobil je taky chujo má to být Chernobyl
kluci a holky ze Zingu ta sestava není špatná ALE jen 1 TB SSD???? jako proč ???? vždyť sami jako hráči a hráčky víte co hry spolknou místa já nechápu proč dopr ehm do těch hotových bulidů cpou všichni jen 1 TB disky nechápu dělaj to všichni jak ovce.......