RoKo Registrace 2. 5. 2011 ID 1621125907 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
RoKo Level 1 28. 9. 2012 08:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hRudíku: Project Cars sleduju dýl než ty si na světě
RoKo Level 1 9. 8. 2012 11:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. R2-D2: to máš pravdu, ale zkus mi z konzole zavolat
RoKo Level 1 6. 8. 2012 11:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To se z toho moj 3GS asi po... 😗
RoKo Level 1 3. 8. 2012 13:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 😂 💃 👍 😂 💃 👍 😂 💃 👍 😂 💃 👍YEEEES
RoKo Level 1 26. 7. 2012 16:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už týdnu kvůli tomu nejím a nespím
RoKo Level 1 21. 3. 2012 11:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak to abych si dával pozor co řikám v párty xD
RoKo Level 1 30. 1. 2012 19:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zazní někdy kdy to bude na PS3? 🔫 jestli vůbec
RoKo Level 1 30. 1. 2012 19:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kde to má analogy? Jak CODkař bych je uvítal xD
RoKo Level 1 28. 12. 2011 09:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Čauvec, To bude balíček hry + všech DLC co vyšli? Už se těším na 17. ledna
RoKo Level 1 25. 12. 2011 18:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jak řiká standa... NFS U2 s grafikou NFS PRO STREET to by mi stačilo, spokojím se málem xD
RoKo Level 1 17. 12. 2011 13:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. už to stahuju, tak sem zvědavej
RoKo Level 1 17. 11. 2011 16:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Na PSN se dostanu na MP ne chtěl bych vidět ty změny...
RoKo Level 1 17. 11. 2011 15:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A co udělají pravidelnou údržbou? NIC! ! ! Ať jdou do háje...
RoKo Level 1 22. 9. 2011 12:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Je neco malo po poledni a ja sem v praci porad to funguje, nebo mam v praci zustat dyl? xD
RoKo Level 1 24. 6. 2011 08:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nejlepsi co se ke me dostalo.
RoKo Level 1 9. 6. 2011 08:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hral tu nekdo Multiplayer CoD4? gamepark, TWSE.... ?
Nejnovější komentáře Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Lukáš Meistner dnes 06:27 I tak se to nestane. Výrobci potřebují zvednout ceny. Pohromy (covid,… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Lukáš Meistner dnes 06:19 Ty bláho, to myslíte vážně? Vy možná máte vyšší IQ, ale i tak jste za… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Lukáš Meistner dnes 06:16 Na jednu stranu mu vyčítáte, že se domnívá, že si tu jen honíte EGO,… Epic nabízí zdarma dvě žánrově odlišné hry Lukáš Meistner dnes 06:10 To hlavní to umí. Ale na rychlejší start se těším. Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S vtap dnes 04:43 to nevíš - mně nepříjde že by jazykové modely byly něco co zachrání…
Uživatelský žebříček Repry 55 202 bodů SamFisher 51 962 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 402 bodů