martinjerabek10 Martin Jeřábek Registrace 18. 10. 2024 ID 1785093073 Level 3 Level 3 190 bodů Zbývá 10 bodů do dalšího levelu 150 200 Přehled Aktivita
Martin Jeřábek Level 3 1. 4. 2026 21:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @fabioozo86 VR je páse
Martin Jeřábek Level 3 24. 2. 2026 15:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A já bych rád viděl Parasite Eve remake
Martin Jeřábek Level 3 9. 12. 2025 19:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Sonik @Sonik By mě zajímalo zda bude mít nějaké nové bojové techniky. Jako vidět Suplex od Leona v jeho věku 🤣
Martin Jeřábek Level 3 9. 12. 2025 19:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Stále čekám na ten DINO Crisis s jejich RE Engine..
Martin Jeřábek Level 3 31. 10. 2025 15:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ale to se týká Windows 10
Martin Jeřábek Level 3 27. 6. 2025 07:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak po tomhle, jsem ještě víc natěšen!!! Paráda už se teším na Gamescom. To bude něco.
Martin Jeřábek Level 3 18. 6. 2025 21:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Smazaný uživatel @Beeda2004 hm zase jako ve WoT a to HPčka takže ne ve stylu War Thunder.
Martin Jeřábek Level 3 18. 6. 2025 21:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já bych uvítal remake Panzer Front.
Martin Jeřábek Level 3 31. 5. 2025 22:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Stále si říkám proč tam není Česká větev.
Martin Jeřábek Level 3 18. 10. 2024 22:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A ani se nedivím, je to parádní remake. Už se těším na další díly ať už pokračování nebo Remake.
Nejnovější komentáře GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem deasuncz dnes 16:28 Nic takového nepíše. GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem kaldos dnes 16:05 Kolik těch dvd bude ? GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Honza777 dnes 15:57 Ta hra vás nezajímá ale lezete na článek který o hře pojednává… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S vtap dnes 15:44 není tu žádná umělá inteligence. zatím. nemyslím si že by bylo v… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S vtap dnes 15:40 jako jo. taky zajímavý pohled
Uživatelský žebříček Repry 55 223 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 420 bodů