Gunners Marek Synek Registrace 22. 6. 2010 ID 1843109693 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Marek Synek Level 1 17. 7. 2013 18:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak určitě já mám též zájem něco už vyhrát
Marek Synek Level 1 28. 8. 2012 22:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nejhorší DLC všech dob a budou chtít 500 korun si dělají fakt z nás pr. . l ! ! !
Marek Synek Level 1 21. 8. 2012 13:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. já chci všecky díly Metal Gear Solid na PC ! ! !
Marek Synek Level 1 27. 7. 2012 23:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dělá to i Microsoft Security Essentials furt hlásí že exe soubory steamu jsou vir
Marek Synek Level 1 18. 7. 2012 19:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Koupím si to na Gameleadru jen s podmínkou že půjde krabicová vereze aktivovat na Steam
Marek Synek Level 1 20. 4. 2012 20:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. musím říct že takhle edice je dost zabugovaná ani se nedá dohrát hra na konci aktu 2 nemůžu vylít lávu na ně takže sem smutný[ odkaz ]
Marek Synek Level 1 16. 12. 2011 13:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to bude asi tím že je na steamu jako F2P
Marek Synek Level 1 7. 10. 2011 16:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. DNF se mi moc líbil sice to bylo obyčejná střilečka ale je to klasika. a DLC bude obsahovat i singleplayer kampaň
Marek Synek Level 1 15. 9. 2011 16:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. koupil sem si tu hru na steamu a už jsem ji dávno dohrál i přes mnoho bugů se mi hra moc líbila a těším se na HD Remake
Marek Synek Level 1 15. 9. 2011 10:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jako fanoušek RE říkám pecka už se moc těším ! ! !
Marek Synek Level 1 14. 9. 2011 09:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. škoda že nevydají všechny FF na PC
Marek Synek Level 1 13. 7. 2011 06:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Skupina Half-Life 3 Czech [ odkaz ]
Marek Synek Level 1 8. 7. 2011 22:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. škoda že nevyjde na pc
Marek Synek Level 1 15. 7. 2010 17:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no jestli to bude abe tak to je husty protože já ho hrál na psx a nedávno sem ho koupil na steamu jako nostalgii a jestli vyjde fakt novej díl jdu do něj
Nejnovější komentáře Test myší be quiet! Dark Perk Ergo a Sym - Elegantní, lehké a přesné Lukáš Meistner dnes 13:32 A kdo to pro ne vyrábí? Zatracovaná česká hra se slavnými herci oslavila velký úspěch Lukáš Meistner dnes 13:28 Děkuji. Prý to nemá češtinu. Takové studio nikdy nepodpořím.… Zatracovaná česká hra se slavnými herci oslavila velký úspěch Lukáš Meistner dnes 13:27 To nemá český dabing? GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Vaas dnes 13:02 Samochvála smrdí,že Sony💀A ten váš předraženej 😡krumpl si za tu cenu… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny 23cicer dnes 12:58 Ultimátka, samozřejmě🤭
Uživatelský žebříček Repry 55 154 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 338 bodů