kosic12 Registrace 28. 9. 2013 ID 2384026893 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
kosic12 Level 1 11. 9. 2016 21:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @Phillios191Ehm napřed si o Red Orchestře něco zjistěte. Už od roku 2004 to je pouze Multiplayer hra.
kosic12 Level 1 16. 8. 2016 19:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @PetrasVážně jsi tak retardovaný?
kosic12 Level 1 15. 8. 2016 20:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Simulátor po BF nikdo nechce. Pouze zbraně který se v tý válce používaly...
kosic12 Level 1 15. 8. 2016 20:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @BehavioralistaJeště napiš že v první světové opravdu všichni měli samopaly a kulomety a tanky jezdily tak rychle
kosic12 Level 1 15. 8. 2016 19:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @05kyNe takovéto brnění v první světové válce použito nebylo. Ještě lepší je jak si běhá a střílí od boku s kulometem který váží 26 kilo. .
kosic12 Level 1 15. 8. 2016 19:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jak cinkne ta kulka o to středověký brnění. Panebože co to je...
kosic12 Level 1 14. 7. 2016 23:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @MonkeyskunkAno, ověřoval jsem si to.
kosic12 Level 1 14. 7. 2016 23:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @DraperNe to tedy nebylo. Zjisti si o těch zbraních víc.
kosic12 Level 1 14. 7. 2016 19:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nikdo nechtěl od DICE realistickou hru. Ale to že 75% zbraní co ve hře jsou nikdy nebyly použitý během První světové války, to už je na zamyšlení.
kosic12 Level 1 14. 7. 2016 17:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. První svěvová válka? Ta hra nemá s První světovou válkou nic společného.
kosic12 Level 1 28. 9. 2013 18:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Takže si normálně jen ty DLC zaplatím?
kosic12 Level 1 28. 9. 2013 15:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Abych si zahrál DLC musim mít koupený Season pass ?
Nejnovější komentáře Baldur's Gate dostává velkou aktualizaci po 14 letech kajny 18 dnes 18:49 To je tak, kdyz delas hry pro hrace.... Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rizecek dnes 18:44 Já se divím, že Ubisoft ještě existuje. Mi příjde, že od Assassins… Úspěšný survival Enshrouded míří na PS5 Dakh666 dnes 18:36 Pecka, kupuju hned jak to vyjde 🙏 tu hru mám v hledáčku už dlouho PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mr.sugar dnes 18:15 a v čem nám to pomůže? Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 17:12 Není někde starší čeština třeba tato, co oni sem dali? Nechci češtinu…
Uživatelský žebříček Repry 55 329 bodů SamFisher 52 084 bodů Dakh666 46 347 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů