@Nitram1980CZ
uznávám, že recenze, diskuze a třeba workshop by byl fajn, ale jinak bez problému a tak nějak chci prostě jednoduše zapnout hru a hrát, ostatní balast me nezajímá
@Frezen Aleks
Obsese Steamem je mi trochu záhadou. Respektive nechápu ty hráče, kteří mají problém s používáním něčeho jiného, než je Steam. Dobrovolně se stávají otrokem Steamu a nepřipouští konkurenci. Osobně jsem zvědavej, co bude, až ve Valve nebude Gabe Newell. Firma se jednou může nehezky změnit (ostatně za posledních 15 let se už změnila) a můžou dost litovat.
@SamFisher
co přesně bys očekával? aquaparky, překopáný systém stavby, customizace/scaling, vylepšená grafika a engine… mnohonásobně větší skok než byl mezi rct a rct2… navíc jako datadisk by to nefungovalo, protože by hráči přišli prakticky všechno co vytvořili
@SamFisher
Byť se PC2 úplně nepovedl, tak rozhodně to nebyly jen vodní atrakce. režim stavby, customizace a další věci. Celkově to byl vcelku velký skok, který rozhodně plnou cenu obhájí. Engine se docela posunul taky.
@MrN00b
mám index, deck i původní steam controller a dodnes slouží. ta cenovka mi přijde akorát. věřím, že oproti ostatním ve stejné cenové hladině nabídne příkladnou podporu a hlavně flexibilitu. Tohle jsou věci, které si člověk někdy uvědomí až když to sám ppuziva. já do toho půjdu a první Steam controller, který i dnes vypadá jak nový, uchovám jako muzejní exponát
@MARTAS SK
já to hrál asi dva roky od vydani, takže proto jsem byl asi cajk. jinak se to hrálo a vypadalo to čolkem dobře. ostatně jsem oba díly hrál znovu minulý rok a furt to bylo koukatelne
@Geralt z Rivie
Hmm, tak zas jako hodně práce na tom udělali. Vytvořili hru, infrastrukturu pro distribuci... Byť si myslim, že 30% je fakt málo, tak třeba víc jak 50% bych to sám neviděl. A furt lepší než nic (pro tvůrce)?
@Hubert v hubertusu
tak jiskra naděje z mého pohledu je nedávné oznámení her jako Fable, Forza… bude toho ale potřeba mnohem víc. osobně chci, aby Xbox zůstal ve hře. z konkurence nakonec těžíme my hráči