GenuineOverlord Registrace 10. 6. 2012 ID 2842491968 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
GenuineOverlord Level 1 27. 11. 2014 13:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsem velký fanoušek Blitzkrieg a tohle si rozhodně nenechám ujít vypadá to luxusně
GenuineOverlord Level 1 16. 10. 2014 19:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ja mám strašně slabý komp pred vanoci planuju upgrade na low settings jsem nedal ani 20 fps gtx 660 amd phenom ii 1035t 2, 6ghz 6gb ram, win7
GenuineOverlord Level 1 26. 6. 2014 11:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Až tam budu někde sám v metru tak se poseru už to chci jak prase
GenuineOverlord Level 1 6. 12. 2013 13:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já bych chtěl strašně ale strašně samuraje
GenuineOverlord Level 1 30. 11. 2013 17:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak kdy bude vyhlášení xD
GenuineOverlord Level 1 6. 11. 2013 18:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Strašně moc mám rád tuhle hru a na film se těším
GenuineOverlord Level 1 18. 10. 2013 13:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taky tuhle službu nemám rád, protože mi nejde aktualizovat GTA 4 přes gfwl, píše mi to error fakt nechápu když to předtím šlo a ted ne
GenuineOverlord Level 1 4. 10. 2013 00:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevíte někdo proč se mi to na ovladači 331. 40 tak nehorázně seká? na ovladači 306 to jede o mnohem lépe
GenuineOverlord Level 1 1. 10. 2013 17:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Komu se to taky seká na gtx 660?
GenuineOverlord Level 1 14. 9. 2012 16:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Proč nehrát singl COD vždycky je to pěkný film xDD
GenuineOverlord Level 1 14. 9. 2012 16:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak to jsi budu muset dávat pozor na Liány xD
Nejnovější komentáře Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Linux dnes 20:30 počkej až budeme mít eura agent pávek chce euro 😡 Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Linux dnes 20:29 přidej 20 tisíc a už máš nadupany PC doporučuju amd kartu kvůli… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem carhrozny dnes 20:14 DVD?Ani jedno....bude to na blu-ray.A na koľkých?No predsa na jednom… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem L.H. dnes 19:33 GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskemDan zase vaří z… Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Zdenal dnes 19:27 já tomu fakt nerozumím. Tady se chlubí tím, že na tom dělalo během…
Uživatelský žebříček Repry 55 229 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 427 bodů