Ja som vedel že to tak dopadne. Z mojej strany je toto očakávaný vývoj a MS ma v oblasti rušenia štúdii vobec neprekvapil. Už v dobe keď tak horúčkovito nakupovali herné štúdia, aj celých vydavateľov, čo bolo len niekoľko rokov dozadu, som tvrdil, že budú tie štúdia rušiť a zatvárať.
@Groo
Hej to som aj zabudol aj to som používal ale málokedy. Na pošte som to väčšinou brával. Ale potom to zrušili kvôli nejakým podvodom a odvtedy som to neriešil.
@AdamsCzech
No, aby som si niečo kúpil. Práve som zobral Red Dead Redemption v zľave. Nedám banke žiadny poplatok za nákup. Nemusím sa báť, že bude mať banka výpadok práve v nevhodnej chvíli ako to majú vo zvyku. Ako kupujem si to občas. Aktivujem si to ešte hneď v obchode nech viem či je to OK. Boli časy keď sa to neoplatilo pretože si za to pýtali viac. Človek kúpil kupón za 25€ a zaplatil ešte 10€ k tomu. Ale to už roky rokúce tak neplatí.
Tak na toto sa teším. Automaticky môžeme očakávať aj CZ dabing. Keďže pôvodná hra mala fajn cenu tak tu čakám 30€ max. Ak bude vyššia tak to by som si počkal.