Kubismen1 Registrace 27. 12. 2014 ID 3116528466 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Kubismen1 Level 1 28. 12. 2014 17:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jede. _. Dik za navod, ale stejne to nechapu:) ) ) ) )
Kubismen1 Level 1 27. 12. 2014 17:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jako poskozena strana jsme i my, , , zaplatil jsem si sluzbu ktera treti den nefunguje, bejt to zadara, vem to cert ale takhle me pekne .... .
Kubismen1 Level 1 27. 12. 2014 17:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Uz mam fakt nervy, na netu se na ps pripojim, ale na ps4 ne, sou to kokoti! ! ! ! !
Kubismen1 Level 1 27. 12. 2014 15:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Me to nejede furt! ! ! ! ( ( ( (
Kubismen1 Level 1 27. 12. 2014 14:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odzkouseno:D SHARE je pro me k nicemu, delka videa nesmi presahnout 15 minut, na letsplay se absolutne nehodi:( proto sem se ptal:)
Kubismen1 Level 1 27. 12. 2014 13:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dotaz. Ma nekdo zkusenost s avermedia, ta masinka na streamovani z ps4, zajima me jestli tam jde pripojit kamera na snimani hrace, bez nutnosti pripojeni k pocitaci. Dikec.Ps. Vim ze to neni k tematu:D
Kubismen1 Level 1 27. 12. 2014 13:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hmm, doufam ze neni problem u me:D jsem snad zkousel uz vsechno
Kubismen1 Level 1 27. 12. 2014 13:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Cau, jede to psn na ps4 nekomu v brne? Nemuzu na netu nikde najit vyjadreni sony. Jen srance ze to jede! ! ! ! Psn je ofline kua.
Nejnovější komentáře Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Linux dnes 20:30 počkej až budeme mít eura agent pávek chce euro 😡 Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Linux dnes 20:29 přidej 20 tisíc a už máš nadupany PC doporučuju amd kartu kvůli… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem carhrozny dnes 20:14 DVD?Ani jedno....bude to na blu-ray.A na koľkých?No predsa na jednom… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem L.H. dnes 19:33 GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskemDan zase vaří z… Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Zdenal dnes 19:27 já tomu fakt nerozumím. Tady se chlubí tím, že na tom dělalo během…
Uživatelský žebříček Repry 55 229 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 427 bodů