profile-image

QproTest

Lukáš Meistner
Registrace 11. 12. 2024
ID 3139875950
Level 28
5 289 bodů
Zbývá 211 bodů do dalšího levelu
5 000 5 500
odznak
Hlavní platforma: PC
odznak
Xbox
odznak
Android

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
dnes 14:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak je škoda, že v ukázce není nic česky. Popisky v angličtině a mluva též. Nebo se koukám špatně. Protože jediný co mě nalákalo, že to má český dabing.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
dnes 13:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux Trošku dětský úhel pohledu. Ač spokojený uživatel androidu, tyto výkřiky neberu.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
dnes 13:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tato hra mě úplně minula. Ve smyslu, že jsem o ní vůbec nevěděl. Má to smysl stahovat? Dvě eura v pohodě, ale ten čas.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
včera 19:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ Je to otravný. To by bylo znatelný vylepšení, kdyby to nebylo třeba.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
20. 6. 2026 20:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ Mně se to stalo u FarCry 3, kupoval jsem to na Steamu (tehdy jsem netušil, že stejně budu potřebovat klient Ubisoft), byl k tomu přídavek FarCry 3 Blood Dragon. Sice jsem to nainstaloval, ale nespustil.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
20. 6. 2026 20:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Zdenal Hra má stanovenou nějakou cenu. Epic láká vydavatele právě tím, že jim dá více vydělat. Mám všechny možný klienty, ale na Steamu (ten mám dokonce dvakrát) toho mám nejvíc a pak Epic. Na Epicu budu mít i hry, který nejspíš nikdy hrát nebudu. Ale co, zdědí to syn.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
12. 6. 2026 18:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ No asi jo. Já jsem si prvních pár let vždy pokoutně na Aukru pořídil GP Ultimatum a v kombinaci s PC jsem měl najednou tolik her, že jsem ani nevěděl co hrát dřív. Nyní na to kašlu a Pass kupuji oficiálně, ale vždy na dva až čtyři měsíce v zimě.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
11. 6. 2026 05:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ To zní logicky, já historii nemám a hry mám jen v digitální podobě.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
10. 6. 2026 18:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Nemá smysl se přít. PCXbox je v hledáčku. To bude zajímavá mašinka. Ale známe Microsoft, ten ještě desetkrát otočí a já už budu dědečkem.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
10. 6. 2026 18:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ Já mám v merku ten bílý. Nepotřebuji jednotku a tak jsem si říkál, že ten ušetřený prostor zlepší minimálně tok vzduchu. Občas mám cukání, že vlítnu do Smarty a starý dám na protiúčet a bude. Ale teď odolám a počkám za zelenou variantu. Byl by to luxusní dárek k vánocům mně i synovi. Mám ho jen o víkendech a svátcích, tak ten zbytek mohu propařit já :). Jako fakt se mi líbí.

Jinak původní černou variantu jsem si zamiloval na první rozbalení. Byla to haluz jako kráva. Vždy jsem byl zastánce PC hraní, kdysi v pravěku jsem pracoval a nakonec i vlastnil PC hernu a tak jsem měl k PC blíž. No a pak jsem na Alze zaplatil kočce žrádlo VISA kartou a o půlnoci jsem zjistil, že jsem vyhrál Xbox X (tehdy novinka)a zjistil, že to je už luxusní mašinka. Starší verze by mě nezaujali. Sorry, trochu jsem se rozepsal.... :DDD

EDIT: predikce "tak dlouho budu čekat na zelenou variantu, až tu bílou vyprodají"

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
8. 6. 2026 17:38 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ Co se dá dělat. V této době by ta 2TB verze dost hejbla cenou. To by těch 20 bylo ještě sakra krásných.

EDIT: s tý zelený, by si syn učůrnul. Já možná taky :))))

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
8. 6. 2026 15:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Nitram1980CZ Souhlasím, ale za celou životnost (od ledna 2021)našeho Xboxu X jsem problém s místem neřešil. Ale mám rychlý internet, což zjednodušuje situaci.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
8. 6. 2026 10:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Na Smarty mají dlouhodobě za 16 300,-. Pokud tato zelená bude dostupná a do 20 tisíc, tak ji rád koupím. Černou variantu mám od prvního dne prodeje a stále funguje. Tedy investice na tolik let se krásně rozloží.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
8. 6. 2026 06:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kde si to budu moci koupit?

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
7. 6. 2026 21:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

To zase bude to pravé pošušňáníčko. Už se těším.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
7. 6. 2026 13:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tuto hru hrajeme denně v reálným životě. Mladí by se tomu měli vyhnout úplně. Srážka s realitou je pak náročná.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
7. 6. 2026 13:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@WampyR Jsem přesvědčený, že EA měla dlouhodobou smlouvu na exkluzivitu na konzole pro určitý typ her. Například NHL je dokonale udělaná hra a konkurence by to měla opravdu moc těžký. Ale jsou to jen dohady, kdy já si stojím za tím, že EA mohla vydělat zajímavý balík, kdyby tyto hry byly i na PC. Nehledě na tom, že tím by opravdu podpořili svůj klient, kdyby byla nějakou dobu exkluzivita.

Asi se shodneme, že pro zákazníka by to bylo vždy lepší.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
6. 6. 2026 16:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pan Císař To ve skutečnosti nevím já, ale ani vy. Ale jiné tituly jsou úspěšné i na PC platformě. Ale netřeba se zbytečně dohadovat. Navíc u zcela zbytného produktu.

Ja třeba u těchto her uvítám češtinu. Subnauticu 2 mám na xboxu, ale hraju ji na PC na Steamu, protože tam ji mám česky.

To je třeba můj důvod, proč lobuji za PC hry. Navíc Módy jsou kolikrát lepší než původní hra.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
5. 6. 2026 08:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Michal Bátěk Ani mě nenapadlo, že to není na PC. Takového zisku v trapu, se divím.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
3. 6. 2026 10:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Sleva pro majitele předchozích dílů bude? Jen vtip, však jde o Ubisoft.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
1. 6. 2026 19:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Vindaloo na Fortnite a CS2 to stále stačí.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
1. 6. 2026 19:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Tomáš Chadima mě to nebere, ale syn si na tom ujíždí. Na mě tam je už moc vjemů.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
1. 6. 2026 18:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já nakonec hru koupil na Steamu na PC a také pro Xbox a koopraci si se synem užíváme dosytosti. Je to parádní hra.

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
1. 6. 2026 18:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. přesně :) však je tam jediný táta :) woke numero uno

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
31. 5. 2026 11:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@smoula myslím, že šmoulové jsou první WOKE postavy, které lidstvo spatřilo. Jen ještě neznali ten pojem.

Reklama
Reklama