ParKii Registrace 20. 4. 2011 ID 3498084874 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
ParKii Level 1 30. 6. 2011 09:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to jak fabrika, továrna s komíny. Možná něco jako HALO, Stalker a co takhle tohle dohromady?
ParKii Level 1 24. 6. 2011 19:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. JakER : MOŽNÁ si tam budeš moct vytvořit svojí vlastní postavu jako ve dvojce
ParKii Level 1 13. 5. 2011 21:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to hodně slibně, ale jak je řečeno : " Bojíme se : skutek utek. . "
ParKii Level 1 26. 4. 2011 21:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Škoda je toho , těšil jsem se na to !
Nejnovější komentáře Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Firo dnes 21:21 Kámo ubi má třeba 15 studií ale jenom 2 za něco stojí a zbytek jsou… Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Firo dnes 21:20 Aneb když 14 studií to nechtělo dělat a předhazovali si to jako… Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 21:00 Proč tu není odkaz na stažení češtiny... Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 20:58 nemáš prosím tu češtinu? Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 20:58 Má někdo funkční odkaz na stáhnutí češtiny?
Uživatelský žebříček Repry 55 229 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 427 bodů