Hebloy Registrace 2. 4. 2011 ID 3573826942 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Hebloy Level 1 2. 10. 2011 20:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. cus potrebuju pomoc. pri instalaci bf 3 bety mi vyhodi chybu a redistributable package (DirectX) was not installed succesfully. Setup cannot continue. (-9) nevite pls co stym ? ? jo a mam windowsy 7 64 bit
Hebloy Level 1 30. 6. 2011 10:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jaj spi*ene ps3 furt bude ty hry tahnout dolu po graficke strance
Hebloy Level 1 10. 6. 2011 23:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jaaj dalsi prijebnuta amerikanska pic*vina 🙇
Nejnovější komentáře GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Honza777 dnes 15:57 Ta hra vás nezajímá ale lezete na článek který o hře pojednává… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S vtap dnes 15:44 není tu žádná umělá inteligence. zatím. nemyslím si že by bylo v… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S vtap dnes 15:40 jako jo. taky zajímavý pohled GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Jan Vyskočil dnes 15:38 se mrkni pod všechny články o GTA, pořád lidi co píšou, že je to… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Lukáš Meistner dnes 15:09 Já cenu výrobku přece nikde nehodnotím. Za mě je vysoká, ale to jen…
Uživatelský žebříček Repry 55 223 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 420 bodů