bylo by super kdyby hodne rozšířili base building tak jak ke teď je extrémně omezený. a nejak vrátit zpátky házní sphery po nepřátelích napr spere pistole takže tu spheru po nepřátelích střílíš ne házíš tím by snad šel obejít patent od Nintenda
@fabioozo86
srovnáváš nesrovnatelné… nevím co vůbec řešíš nikdo ti nebrání počkat až ta hra vyjde komplet hotová me nevadí si ji pořídit už teď a podílet se mým feedbackem na jejím vývoji protože to je to co první díl udělalo tak dobrým a stejně tak to bude s druhým dílem :)
@fabioozo86
jaký demo :D o proti prvni subnautice tady uz je velka část mechanik hotova narozdíl od AAA studií tady ti narovinu řeknou ze hra neni hotova zatimco AAA studia jejich hry ještě rok patchuji než jsou v hratelném stavu s chtějí 80 euro hned ze startu za me absolutn výhra