hadik Registrace 25. 8. 2011 ID 4099975351 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
hadik Level 1 6. 8. 2013 08:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nikdy sem se nedočetl, zda to bude placený titul, nebo to bude mít klasický F2P model. Asi sem malo hledal, ale na CZ webu to není.
hadik Level 1 29. 7. 2013 16:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Děkuji za pěkný rozhovor, konečně sem se dozvěděl i něco víc Samozřejmě na hru se už moc těším a jenom čekám, kdy se objeví na Steamu
hadik Level 1 22. 7. 2013 09:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už se na to těším. Modifikovatelnost hry bude super, už se těšim co komunita všecko vymyslí Akorát se bojim toho stereotypu.
hadik Level 1 22. 7. 2013 09:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Super možnost, hned sem toho využil a něco sepsal. Jsem rád, že něco takového vzniká a ještě k tomu u nás Zlaté české ručičky
hadik Level 1 3. 6. 2013 10:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Chtěl bych taky poprosit o klíč k Armě III. Děkuji
Nejnovější komentáře Aktivujte si zdarma na Steamu výborně hodnocenou hru ze známého univerza smoula dnes 20:04 udělejte něco s těma otravnýma raklemama Aktivujte si zdarma na Steamu výborně hodnocenou hru ze známého univerza smoula dnes 20:04 ty reklamy sou opravdu otřesný a hlavně na mobilu. ale i tady na pc.… Dočkáme se někdy next-gen verze Red Dead Redemption 2? Letos spíše ne MARTAS SK dnes 18:50 Už je to také blbé že doteraz to neurobili. I po zamítnutí, kampaň Stop Killing Games pokračuje dál deasuncz dnes 18:20 Napiš to prosím srozumitelně. Ale kdyžtak Gemini Pro mi to přeložil… I po zamítnutí, kampaň Stop Killing Games pokračuje dál Lukáš Meistner dnes 18:16 Mám stejný problém.
Uživatelský žebříček Repry 55 273 bodů SamFisher 52 027 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 471 bodů