Mion3D Registrace 21. 9. 2011 ID 4137874758 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Mion3D Level 1 7. 9. 2012 13:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mě na Farming Simulatoru nejvíc trápily lagy, pokud bylo na mapě víc strojů, lagy byly dost velké, a to nemám zrovna nějak slabé PC, doufám že to v tomhle díle nějak vyšperkujou, jinak se na to dost těším
Mion3D Level 1 10. 11. 2011 18:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. FIlmový Spider-man jede od začátku, tedy remake prvního dílu
Mion3D Level 1 8. 11. 2011 15:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Úplně nejvíc mě ale se*e že tam není Skirmish (v druhém díle Kingmaker) , prostě jediný mód který byl dobry a zábavný a oni ho tam nedají...
Mion3D Level 1 25. 10. 2011 17:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Xbox se taky dělá v číně ne?
Mion3D Level 1 21. 10. 2011 15:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bída, nechci hodnotit ještě než to vyšlo, ale od hot pursuit do daleko nemá
Mion3D Level 1 4. 10. 2011 18:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ja tam vidím Porsche? Nepsali jste že Porsche bude exclusivně pro NFS? Ale možná jsem nějaký článek nečetl
Mion3D Level 1 22. 9. 2011 18:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Třetina aut zase přes DLC? Ale co, je to prostě v módě
Mion3D Level 1 21. 9. 2011 16:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jn, vůbec to v tom traileru nebylo . _. i tak to bude stejné jako Undercover -, -
Nejnovější komentáře GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem KRoman47 dnes 07:50 Mám pro tebe novinku, Playstation konzole používají už 20 let Bluray,… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S fabioozo86 dnes 04:48 Bla bla bla, hloupé pro žvásty. Nenazranost korporací se jen… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny fabioozo86 dnes 04:46 Hmm ty budeš asi velký omezenec. Nikde není zakázané cokoliv… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:27 kdybych byl ultra fanoušek GTA ano byl bych zklamán ale jelikož od… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:19 kdyby ta hra byla takto drahá téměř nikdo by si ji nekoupil a…
Uživatelský žebříček Repry 55 260 bodů SamFisher 52 017 bodů Dakh666 46 269 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 429 bodů