_Zed_ Registrace 7. 11. 2011 ID 4250475577 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
_Zed_ Level 1 7. 12. 2011 13:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Na co je ta anténa ? ? ? ?
_Zed_ Level 1 6. 12. 2011 12:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Proč nadávky na EA ? ? ? To je snad jasný
_Zed_ Level 1 28. 11. 2011 20:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Osekaná PS3 verze [ odkaz ]
_Zed_ Level 1 12. 11. 2011 12:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 519, - kč ? ? ? No jo, CZ store.
_Zed_ Level 1 11. 11. 2011 16:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Všetko čo je zadarmo není BEST. Moc mě to nebaví ani zadarmo.
_Zed_ Level 1 10. 11. 2011 12:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Demo Raymana je naprostá paráda.
Nejnovější komentáře Aktivujte si zdarma na Steamu výborně hodnocenou hru ze známého univerza smoula dnes 20:04 udělejte něco s těma otravnýma raklemama Aktivujte si zdarma na Steamu výborně hodnocenou hru ze známého univerza smoula dnes 20:04 ty reklamy sou opravdu otřesný a hlavně na mobilu. ale i tady na pc.… Dočkáme se někdy next-gen verze Red Dead Redemption 2? Letos spíše ne MARTAS SK dnes 18:50 Už je to také blbé že doteraz to neurobili. I po zamítnutí, kampaň Stop Killing Games pokračuje dál deasuncz dnes 18:20 Napiš to prosím srozumitelně. Ale kdyžtak Gemini Pro mi to přeložil… I po zamítnutí, kampaň Stop Killing Games pokračuje dál Lukáš Meistner dnes 18:16 Mám stejný problém.
Uživatelský žebříček Repry 55 273 bodů SamFisher 52 027 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 471 bodů