Annapurna Interactive oznámila svou letošní show
Novinka Annapurna Interactive oznámila svou letošní show

Annapurna Interactive oznámila svou letošní show

Ondřej Partl

Ondřej Partl

Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5 PlayStation PlayStation 4 Xbox Xbox Series X/S Xbox Xbox One Nintendo Switch Switch

Čeká nás další řádka menších her.

Zing vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

Zing vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli

S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.

Reklama

Včera po hlavním eventu Summer Game Festu proběhl 10. ročník akce Day of the Devs, na němž se objevilo hned několik menších titulů.

Na samotném konci na nás však bylo přichystáno jedno velice příjemné překvapení od společnosti Annapurna Interactive.

Ta zde totiž oznámila, že se letos v červenci můžeme těšit už na druhý ročník jejich Annapurna Interactive Showcase.

Ten přesněji proběhne 28. července ve 21:00 našeho času.

Samotná firma je posléze známa pro hry, které nabízejí nevšední zážitky a častokrát mají i vyšší umělecké ambice.

Tituly, kterých se na této akci dočkáme, prozatím oznámeny nebyly, ale dá se počítat s projekty, jako je akční Neon White či Hindsight.

Kromě toho ale víme i o hrách, jako je Storyteller či Thirsty Suitors, které by mohly dostat přesnější data vydání.

No a přirozeně nejspíše dojde i na několik zcela nových odhalení.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama