Sony dle všeho plánuje v Evropě přeskočit Vánoční datum vydání svého nového handheldu PlayStation Vita.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Zatímco jeden zdroj říká, že Sony nehodlá komentovat evropské datum vydání očekávané kapesní konzole, druhý zcela jistě udává rok 2012. „Tento rok to nebude,“ řekl zdroj.
Reklamní postery z Amazonu mluví o lednovém vydání, distribuční kanály to vidí na rozmezí leden-únor 2012. V USA se konzole stále plánuje na konec roku 2011.
Na výstavě E3 v Los Angeles byly taktéž potvrzeny ceny – 249 dolarů za obyčejnou verzi, 299 dolarů za verzi s 3G. Na evropskou cenu se stále čeká.