Známe prvních osm titulů, které se na prezentaci objeví.

Zing vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli
S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.
Organizátor a moderátor různých herních akcí Geoff Keighley bude i letos moderovat tradiční prezentaci Opening Night Live, která zahájí německou výstavu Gamescom. Keighley prostřednictvím svého účtu na sociální síti X odhalil přehled celkem osmi titulů, na které dojde v průběhu přenosu s jistotou řeč.
Nemalou pozornost bude jistě poutat například pokračování série Metro s podtitulem 2039 nebo datadisk pro třetího Zaklínače s názvem Songs of the Past. Zájem ale vzbuzuje také očekávaná strategie Game of Thrones: War for Westeros či akční RPG Final Fantasy VII Revelation od Square Enixu.
Potvrzené hry pro Gamescom Opening Night Live
- The Witcher 3: Songs of the Past
- Final Fantasy VII Revelation
- Gears of War: E-Day
- Ananta
- Tides of Annihilation
- Metro 2039
- Game of Thrones: War for Westeros
- Warlock: Dungeons & Dragons
Kromě vypsaných her se očekávají další ukázky z již dříve oznámených titulů i světové premiéry dosud neodhalených projektů. Prezentace Gamescom Opening Night Live se uskuteční v úterý 25. srpna od 20:00.




























