Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

AuroN
AuroN
Level 39 Level 39
dnes 15:22 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nerozumím jedinému důvodu, proč by si člověk měl připlácet za již tak přepálenou hru, když tam není absolutně nic zásadního pro herní zážitek. Za mě ať si každý utrácí za co chce, ale 80 euro za hru v životě nedám a to ani za nic - i kdyby to bylo něco, co by mě reálně zajímalo (což zrovna GTA opravdu není).

Raději si vezmu dobrou knížku 😊

Reklama
Reklama